Хто ми

Київський Інститут Гештальт і психодрами (КІГІП) є навчальним закладом, що спеціалізується на викладанні освітніх програм по Гештальт-терапії і психодрами.

Програми навчання відповідають стандартам ААГТ (Американської Асоціації Розвитку Гештальт-терапії) і Федерації Форж (Гештальт-інститути Європи), ЄАГТ (Європейська Асоціація Гештальт-терапії).

 

Наш Інститут створений для просування цінностей гуманістичної психології на території України.

Ми відкриті для всіх, хто хоче нести відповідальність за своє життя і діяльність, за свої вибори і рішення, слова і справи, для тих, хто, прагнучи до розвитку, зміцнюють психологічний і духовний потенціал нашої нації.

Наша історія

У 2006 році в Україні було зареєстровано Інститут з навчання Гештальт-терапевтів і

Психодрама-терапевтів:

Київський Інститут Гештальт і психодрами

КІГіП

Реєстрацію Інституту приурочили до міжнародної конференції, яка проводилася в м.Києві в березні 2006 року. На конференції були представлені провідні фахівці Київського Інституту і нашого партнера, Московського Інституту Гештальту і Психодрами (МІГІП): Ніфонт Долгополов (нині покійний), Надія Луб'яницький, Михайло Кряхтунов, Святослав Руманя, Михайло Дубинський, Наталія Турбовець, Сергій Гайдай, Олена Зозуля, Олена Кістаева-Абрамова, Олена Маринушкіна, Сергій Сазонов та ін.

У 2009 році Київський Інститут розпочав тісну співпрацю з ще одним міжнародним партнером: Лос-Анджелеському Об'єднання Гештальт-Тренерів (Gestalt Associates Training Los Angeles (GATLA)

За час співпраці з такими видатними тренерами, як Анна Танальска-Дуліба, Джей Левін, Тод Берлі (нині покійний), Лів Еструп, Юрай Ректор, Олександр Єремєєв, Рита Резник, Боб Резник та інші, ми підвищили кваліфікацію наших тернерів і виростили професійних гештальт-тренерів.

 

Окремо хочеться відзначити і подякувати тренерам 1-го ступеня нашого Інституту: Валентині Нейковій-Моховій, Вікторії Варзі, Наталії Міщенко, Надії Рехтіній, Ірині Щербаковій і Олені Кошкіній, а також тим учасникам освітніх програм, які прагнуть підвищити свій професіоналізм і поповнити команду тренерів і терапевтів КІГіП.

 

КІГіП має визнання не тільки серед міжнародної спільноти, а також і в нашій державі Україна. Тренери інституту беруть активну участь у проведенні Конференцій та навчальних проектів підвищення кваліфікацій від Міністерства освіти України і Академії педагогічних наук України.

 

Тренери нашого інституту є членами Асоціації Гештальт Тренерів України (АГТУ), обраним головою якої з 2016 року є директор КІГІП Наталія Турбовець.

 

В освітніх проектах Київського інституту задіяна не лише Українська тренерська база викладачів, а й бази наших міжнародних партнерів, що дозволяє нашим випускникам бути конкурентоспроможними Гештальт-терапевтами і Гештальт-тренерами, які не тільки успішно здійснюють свою професійну діяльність, але і є людьми які можуть взяти на себе відповідальність в допомозі та підтримці людей і спільноти, держави України і ін. країн.